Filmy w 2023 roku na które czekają fani kinematografii

Kinematografia to hobby wielu ludzi na całym świecie, absolutnie wszędzie możemy spotkać pasjonatów i miłośników kina. Kino to pewnego rodzaju kultura, która łączy miliony osób na całym świecie, co roku powstają ogromne produkcje kinowe, na które wybierają się ogromne ilości ludzi, więc z racji, że kilka dni temu zaczął się nowy 2023 rok, sprawdzimy nadchodzące filmy w 2023.

SZYBCY I WŚCIEKLI 10

Nasze kino zestawienie otwiera absolutny dominator w kategorii motoryzacyjnych filmów połączonych z niesamowitą akcją i zdarzeniami sci-fiction – szybcy i wściekli 10, to nie dziesiąta, a jedenasta edycja serii filmów o rodzinie zakochanej w motoryzacji. O popularności tej serii filmów w Polsce i na świecie można poczytać na portalu https://www.chill.pl/. Po poprzednich głośnych i sukcesywnych premierach sagi filmów, czas na część dziesiątą, na którą czekają fani na całym świecie – kiedy film będzie dostępny? W Stanach Zjednoczonych data ustalona jest na 19 maja 2023 roku, natomiast w Polsce możemy spodziewać się na początku wakacji.

JOHN WICK 4

John Wick czyli seria filmów o tytułowym bohaterze, który jest najlepszym płatnym zabójcą w całych Stanach Zjednoczonych, który wycofał się z działalności dla swojej najukochańszej kobiety, która niestety zmarła i gdy ten chciał w spokoju przeżyć okres żałoby, nie było mu to dane, przez jednego z syna rosyjskiego mafioso, jednakże zemsta ze strony Wick’a jest tylko kwestią czasu. Premiera w Stanach przewidywana jest na 24 marca 2023 roku.
Film dla miłośników tej serii będzie istną gratką, dlatego każdego fana John’a Wick’a zapraszamy na premierę filmu w Polskich kinach w okolicach wakacji.

THE FLASH

The flash czyli trzeci film na naszej liście “filmy w 2023” Produkcja ta, jest absolutnym obowiązkiem każdego fana DC – dlaczego? Cały film “The flash” jest inspirowany komiksami o superbohaterze. Jak to bywa z uniwersum DC, filmy to czysta fantastyka połączona z Sci-Fiction, dlatego nie inaczej jest tutaj – the flash to fantastycznonaukowy film bazowany na wcześniej wspomnianych komiksach DC Comics. Amerykańska premiera przypada na 16 czerwca 2023 roku, jednak nie ma oficjalnych informacji kiedy możemy spodziewać się produkcji w polskich kinach.

SHAZAM GNIEW BOGÓW

Będąc jeszcze przy temacie DC i bohaterów z całego uniwersum DC warto wspomnieć o jeszcze jednej produkcji spod tego szyldu – o czym mowa? Shazam gniew bogów to podobnie jak wyżej film fantastycznonaukowy na podstawie serii komiksów DC Comics. Ten swoją premierę ma mieć 17 marca 2023 roku. Na całym świecie istnieje wielu zwolenników DC, dlatego jeśli naprawdę jesteśmy fanem i zwolennikiem tego oraz kinematografia, warto udać się na taki seans gdy film będzie dostępny w Polskich kinach.