Seriale HBO, które koniecznie musisz zobaczyć!

HBO to uznana stacja telewizyjna dająca możliwość oglądania niezliczonej ilości nowych produkcji. Mogą to być między innymi seriale kryminalne, historyczne, przygodowe. W artykule przedstawiamy kilka ciekawych propozycji znajdujących się w bogatej ofercie HBO.

Wojownik

„Wojownik” to wciągający serial historyczny z elementami akcji. Jego historia rozgrywa się w San Francisco pod koniec XIX wieku. Fabuła serialu opowiada o walkach pomiędzy działającymi tam gangami, które starają się zdominować swoich przeciwników. Pod koniec czerwca 2023 roku HBO powraca z 3 sezonem tej fascynującej opowieści. Jego bohaterem pozostanie Ah Sahm, czyli młody mistrz sztuk walki, który emigrował do Stanów Zjednoczonych z Chin w celu znalezienie lepszego miejsca do życia. Niefortunny zbieg okoliczności oraz jego umiejętności sprawiły, że wplątuje się w porachunki pomiędzy azjatyckimi gangami w USA.

Ród smoka

Akcja tego fantastycznego serialu została osadzona na 200 lat przed wydarzeniami z popularnego na całym świecie serialu „Gra o tron”. W tych czasach kontrolę nad Westeros i smokami sprawował ród Targaryenów. Klan władał Siedmioma Królestwami i kilkunastoma tytułowymi bestiami. Niestety, dla historii tego rodu panujący wówczas król pozostaje bez następcy i nie jest w stanie wskazać członka rodziny, który będzie potrafił radzić sobie z jego obowiązkami. Taki stan rzeczy doprowadza do wybuchu brutalnej wojny domowej o sukcesję. „Ród smoka” trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty trwania serialu i sprawdzi się w przypadku wszystkich miłośników fantastyki i dworskich intryg.

Barry

„Barry” to wciągający serial komediowy, który spotkał się z uznaniem olbrzymiej ilości widzów. Opowiada o perypetiach płatnego zabójcy, którego usługi są wyceniane na bardzo niskie kwoty. Los sprawia, że tytułowy Barry podąża do Los Angeles, gdzie jego celem staje się młody aktor. Ta serialowa czarna komedia doczekała się wielu nagród i została doceniona przez szereg krytyków. Jego główne zalety to wymykanie się prawidłom gatunku i stosowanie nieszablonowych rozwiązań fabularnych, co sprawia, że śledzenie losów głównego bohatera stanowi doskonałą rozrywkę.

Inne ciekawe seriale w HBO

Na tym nie koniec, stacja HBO daje możliwość oglądania znacznie większej ilość ciekawych seriali i nie sposób wymienić je wszystkie. Warto jednak zaznaczyć, że dużą popularnością cieszą się takie produkcje jak:

  • „Młody Sheldon” – prequel kultowej „Teorii wielkiego podrywu”, który zapewnia wiele godzin doskonałej zabawy.
  • „Pamiętniki wampirów” – niezwykle popularny amerykański serial fantastyczny opowiadający o perypetiach wampirzych braci, którzy zakochują się w tej samej śmiertelnej dziewczynie.
  • „Wielka” – serial komediowy przedstawiający młodość słynnej carycy Katarzyny Wielkiej. Produkcja wyróżnia się nieszablonowym humorem, doskonałą grą aktorską i świetną scenografią.
  • „Hydraulicy z Białego Domu” – satyryczny dramat polityczny ukazujący życie najważniejszych osób w USA z perspektywy pracowników siedziby prezydenta. Warto zaznaczyć, że jedną z głównych ról w tym nowym serialu odgrywa bardzo popularny Woody Harrelson.

HBO w ofercie INEA

Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w dostęp do oferty HBO. Można tego dokonać na kilka sposobów, a jeden z nich to skorzystanie z usług operatora INEA. Ten uznany dostawca Internetu i telewizji daje możliwość korzystania z łącza światłowodowego w połączeniu z Telewizją HIWAY. Jest to opcja dająca dostęp do wielu popularnych kanałów telewizyjnych, w tym do HBO oraz serwisu VOD HBO Max. Ponadto, telewizja internetowa od INEA daje możliwość oglądania olbrzymiej ilości kanałów filmowych, dziecięcych, muzycznych, sportowych, informacyjnych oraz dokumentalnych.

Wykupienie dostępu do stacji HBO oraz do serwisu HBO Max to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników seriali. HBO zapewnia bardzo szeroki wybór tego typu produkcji. Mogą to być seriale kryminalne, fantastyczne, komediowe, romanse i wiele innych gatunków. Warto dodać, że HBO udostępnia nie tylko seriale, ale również popularne hity kinowe.