Dlaczego Polacy czekali na Disney+?

Polacy przez dwa lata czekali na Disney +, dlatego gdy tylko została włączona możliwość wykupienia abonamentu natychmiast każdy rozpoczął przeszukiwanie platformy. Choć Netflix, który jest tak popularny w Polsce ma wiele ciekawych pozycji, jednak w jego zasobach brakowało wielu ciekawych filmów i seriali, które tworzył Disney.

Disney+ i jak to się zaczęło?

Platformy streamingowe szybko zyskały popularność w Polsce, bo każdy uwielbia wieczorny relaks przy dobrym filmie. Dawniej, by obejrzeć swój ulubiony serial trzeba było zasiadać przez telewizorem o odpowiedniej porze, często tylko jeden raz w tygodniu. Niektórzy przeszukiwali torrenty w poszukiwaniu nowych odcinków. Potem przyszedł czas na Netflix i HBO GO. Pojawił się także rynek VOD i stało się jasne, że za dobre produkcje trzeba płacić. Disnej plus pozostawał przez długi czas w strefie naszych marzeń.

Disney+, czyli wspaniała propozycja dla rodzin

Każdy w dzieciństwie oglądał bajki Disneya, teraz możemy je pokazywać swoim dzieciom i po raz kolejny przeżywać historie ulubionych bohaterów. Choć inne platformy mają wspaniałe propozycje bajek i filmów familijnych to Disney + jest jednak mistrzem ich produkcji. Całe rodziny chętnie oglądają rysunkowe filmy z lat dziewięćdziesiątych. Można wrócić do historii Dalmatyńczyków i Myszki Miki, które towarzyszyły nam dzieciństwie. Produkcje Pixar na pewno długo pozostaną w pamięci dzieci i dorosłych.

Dla każdego coś fajnego – Disney+

Każdy fan Gwiezdnych Wojen lub produkcji Marvela może teraz oglądać swoje ulubione filmy o każdej porze dnia i nocy. Ciekawe produkcje stworzone z National Geographic zachwycają jakością zdjęć, a seriale wyprodukowane przez Disney +, można oglądać na okrągło.

 

One thought on “Dlaczego Polacy czekali na Disney+?

Dodaj komentarz