Najpopularniejsi aktorzy telewizji i kina w ostatnich latach

Z każdym nowym filmem czy serialem oglądający wybierają sobie ulubionych aktorów i aktorki. Im bardziej popularny film, tym bardziej popularny aktor. Wiele z nich wzbudza w nas sympatię, ale często też strach czy fascynację.

W ciągu ostatnich lat powstało wiele nowych seriali i filmów, które biją rekordy oglądalności. Dzięki temu wielu młodych aktorów mogło pokazać swój talent i rozwinąć swoją karierę.

Najpopularniejsi aktorzy ostatnich lat

Oprócz aktorów, którzy już wszyscy bardzo dobrze znają, i którzy są ikonami w świecie kinematografii, jest wielu młodych i pnących się po szczeblach kariery aktorów i aktorek. W ostatnich kilku latach pokazali całemu światu jak świetnie potrafią odgrywać rolę i z pewnością zapiszą się w naszej pamięci na długi czas.

Aktorki

Millie Bobby Brown, czyli ”Jedenastka” z serialu Stranger Things, który jest zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Millie to brytyjska aktorka, która zagrała również w filmach takich jak Enola Holmes oraz Godzilla vs King. Aktorka realizuję się również jako fotomodelka, była na okładkach takich jak „Glamour”, „Marie Claire”, „Teen Vogue”,  czy „Elle”. Millie Bobby Brown ma też swoją markę kosmetyczną Florence by Mills.

Zendaya Maree Stoermer Coleman to amerykańska aktorka i piosenkarka, która rozpoczynała swoją karierę jako dziecko, grając w produkcjach Disneya takich jak, Taniec rządzi czy K. C. Nastoletnia agentka. Zagrała również w filmie Król rozrywki, a także w serii Spider-Man. Ostatnio dużą popularność zyskała dzięki serialowi Euforia, w którym grała główną rolę, za którą otrzymała nagrodę Primetime Emmy.

Aktorzy

Timothée Chalamet to amerykański aktor filmowy. Swoją grą aktorką popisał się wcielając się w rolę Elia Perlmana w filmie Tamte dni, tamte noce. Za tę rolę został nagrodzony przez NYFCC w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy”. Timothee jest również znany z roli Nicka Sheffa w filmie Mój piękny syn.

Thomas Stanley Holland to młody brytyjski aktor, który odegrał rolę Spider-Mana. Tom Holland zagrał rolę Petera Parkera w filmach Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów  Spider-Man: Homecoming, Avengers: Wojna bez granic oraz ich innych częściach.