Czy Netflix wychodzi z mody?

Zastanawiasz się, czy przy rozkwicie nowych platform streamingowych, Netflix traci na popularności? Szukasz informacji o tym, czy wciąż warto inwestować w subskrypcję Netflixa, czy lepiej zmienić na subskrypcję Disney+ lub Amazon Prime?

A może dopiero szukasz platformy streamingowej dla siebie, ale nie wiesz, którą z nich wybrać? Sprawdź, co warto wiedzieć o platformie Netflix, jak wypada na tle nowych platform i czy wciąż warto inwestować w subskrypcję.

Czy wciąż warto oglądać Netflix?

Netflix jest pierwszą platformą streamingową, która pojawiła się na polskim rynku i całkowicie nim zawładnęła. Platforma, która w Stanach Zjednoczonych ma miano kultowej, przez udostępnianie filmów na życzenie, pojawiła się w kraju w 2016 roku i od tamtej pory oferuje widzom dostęp do znanych filmów i seriali z całego świata, a także do oryginalnych produkcji stworzonych przez samego Netflixa. Używanie platformy jest możliwe dopiero po uiszczeniu opłaty za subskrypcję, a materiały można odtwarzać na różnych urządzeniach, od iPada, przez laptopa aż po telefon komórkowy.

Czy wciąż warto oglądać Netflix przy tylu innych platformach streamingowych?

Odkąd w Polsce na rynku platform streamingowych pojawił się Disney+, Amazon Prime i HBO, ilość subskrypcji Netflixa zaczęła spadać. Nie oznacza to jednak, że z platformy warto rezygnować. Każdy widz, szukający legalnych sposobów na oglądanie filmów i seriali w sieci, znajdzie w ofercie Netflixa wiele ciekawych pozycji.

W przypadku wątpliwości, czy to platformę Netflixa najlepiej wybrać, czy jednak Amazon Prime lub HBO, najlepiej przeanalizować ofertę każdej platformy i wybrać najlepszą dla siebie.