Polski Netflix za granicą – jak oglądać

Korzystanie z wykupionego pakietu Netflix za granicą jest możliwe. Wtedy zazwyczaj seriale i filmy są dostępne w innym języku, jednak istnieją sposoby na obejście tego faktu. Jak zatem oglądać polski Netflix za granicą? O czym warto wiedzieć?

Netflix po Polsku

Jeżeli wyjeżdżamy za granicę i zamierzamy oglądać swoje ulubione seriale na Netfliksie, nic straconego! Możemy oglądać filmy w języku angielskim lub dowiedzieć się, jak wygodnie korzystać ze swojego ojczystego języka. Jak to zrobić? Takie rozwiązanie jest możliwe i najłatwiejsza opcja to zmiana regionu Netflix poprzez użycie wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Jak skorzystać z VPN?

VPN działa na tej zasadzie, że tuneluje nasz ruch internetowy z pomocą serwera pośredniczącego, znajdującego się w wybranym przez nas kraju. W efekcie możliwe jest zamaskowanie swojego prawdziwego adresu IP i zastąpienie go adresem z danego państwa. Jak skorzystać z VPN, aby móc cieszyć się Netfliksem za granicą? W tym celu należy zmienić kraj lub region Netflix z dowolnej lokalizacji. Zrobimy to w kilku krokach:

  • Konfiguracja konta Netflix
  • Pobranie, zainstalowanie i zalogowanie się do VPN
  • Połączenie się z serwerem VPN w wybranym kraju
  • Przejście do witryny Netflix
  • Zalogowanie się do konta i wybranie ulubionego programu

Pamiętajmy o tym, że nie każdy VPN poradzi sobie z łatwością z Netfliksem. Platforma raczej blokuje korzystanie z VPN, przez co dostęp do Netfliksa uzyskujemy jedynie poprzez przywrócenie oryginalnego IP urządzenia. To oznacza, że warto na samym początku przetestować dany VPN! Więcej informacji na ten temat znajdziemy z powodzeniem na tej stronie.

Jak widzimy, korzystanie z polskiego Netfliksa poza granicami kraju jest możliwe. Dzięki temu nawet podczas dalekiego wyjazdu będziemy mogli cieszyć się oglądaniem ulubionego serialu. Faktem jest, że Netflix po polsku o temat wzbudzający ogromne zainteresowanie, zwłaszcza wśród osób, które często wyjeżdżają poza granice naszego kraju.